Işıl Çelik Döküm ve Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

galeri

Firma Hakkında

Işıl çelik döküm, 1997 yılında döküm firması olarak konya’da 1.organize sanayi bölgesinde faaliyetine başladı. O tarihten günümüze kadar sürekli gelişerek büyüdük ve şu anda 6000 m² lik bir alanda döküm ve vagon döküm parçaları imalatı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Profesyonel ekibimiz ve günümüz şartlarındaki en son teknolojiyi kullanarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir. Vagon döküm parçaları, lokomotif yedek parçaları, iş makinası yedek parçaları imalatı konusunda sektörün önde gelen firmalarından biri durumundadır.Firmamız isteğe göre 1 kğ dan 1000 kğ a kadar tek parça halinde döküm dökme kapasitesine sahiptir.

Iso 9001:2008 uluslar arası kalite belgesine sahip olan firmamızda üretilen her ürün sigorta ile güvence altındadır. Üretimin her aşamasında müşteri memnuniyetine önem veren IŞIL ÇELİK DÖKÜM müşterilerinin istek ve düşüncelerini kendi bilgi ve deneyimiyle harmanlayıp yine müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre tam zamanında üreterek teslim etmektedir.

Bunun yanında firmamız teknolojik yeniliklerden hem müşterilerinin hemde çalışanlarının bilgi edinmelerini sağlayıp bu gelişmeler ışığında ürün pörtföyünü sürekli artırarak müşterilerine kaliteyi uygun fiyatlara sunmaya devam etmektedir.

Firma Bilgileri

  • AdresFevzi Çakmak Mah.Gülistan Cad. 29T Atiker 3.Sanayi Sitesi Karatay
  • Telefon05436271996

Firma Konumu

Sohbete başla
Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?